Szerző Téma: Hyperion Z2209-32  (Megtekintve 741 alkalommal)

bgyenes

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
    • http://www.scalemodels.hu
Hyperion Z2209-32
« Dátum: Dátum: 2009. Július 28. Idő: 13:36:48 »
Sziasztok!

A hagyományos kefés motoros korszakomból kiléptem teljesen. Mindent odaadtam a klubbomnak. A kefe nélküli (brushless) motorok elérhetővé váltak. Azért nagyon meg kell nézni, hogy mit vesz az ember, mert nem minden az olcsóság...

Ebből a Hyperion motorból már vettem kettőt. A már eladott SE5 volt eggyel felszerelve. Nagyon jól repült vele. Nem lett belőle műrepülő, de igazán élethűen lehetett vele manőverezni.

A doboz tartalma számomra kevés. Se rögzítő kereszt se csatlakozó. Ezen miért kell spórolni??? Az áruk megfelelő. Hobbywing szabályzókat használok hozzájuk. A Fokker BI-et is egy ilyen erőforrás emeli a magasba.

Igazából nem vettem elő mérőműszereket, hogy a fogyasztást, stb méricskéljek. Valahogy a repiülési dőben és a modell mozgása során minden kiderül számomra. Két csellával nem melegszik, az SE5 három cellával repült, ott már melegedett, de még az is normálisnak tűnt. Persze mindez függ a kiválasztott légcsavartól is.

Bár nem áll szándékomban senkit sem reklámozni, de a motorokat az RCPanda-tól szoktam beszerezni.

Balázs