Szerző Téma: Külföldi könyvesboltok  (Megtekintve 1303 alkalommal)

bgyenes

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
    • http://www.scalemodels.hu
Külföldi könyvesboltok
« Dátum: Dátum: 2009. Július 28. Idő: 13:32:48 »
Sziasztok!

Az élethű modellezéshez nagyon fontos, hogy megfelelő mennyiségű anyaggal rendelkezzünk az adott repülőről. Megpróbálom felsorolni az általam használt forrásokat.

Ebay (US)
Elég sűrün használom. Általában, ha könyvről van szó itt is megtalálom. Van itt új és használt könyv is. A Profile sorozatot már csk kizárólag innen szoktam beszerezni. A Windsock Datafile sorozat könyvei nem mindig itt a legolcsóbbak. Az Osprey könyvek is megtalálhatóak itt. Az oldalra regisztrálni kell, a PayPal virtuális bankszámla oldalra szintén. Elsőre kicsit macerás, de hosszú távon kifizetődő.

Amazon (US)
Régebben az Osztrák-Magyar Monarchia repülésével kapcsolatos könyveket kizárólag innen rendeltem. Sajnos a magyar emberek, de leginkább a posta dolgozóinak visszaélése miatt szinte már semmit nem küldenek ide... A cég korrekt volt, és az "elveszett" csomagok helyett újat küldött. De gondolom egy idő után már nem volt kifizetődő... Szóval egy ideje képtelen vagyok könyvet rendelni innen. Marad az Ebay.

Helion & Company Limited (Anglia)
Nagy választékban lehet náluk kapni repülős, haditechnikai könyveket. Korrekt cég. Bár az áraik nem a legjobbak. Több első világháborús könyvem származik tőlük.

Windsock Datafile (Anglia)
A náluk készült könyvek (füzetek) kivállóak. Aki első világháborús repüléssel akar foglalkozni, annak ezek a füzetek kötelezőek. Egy-egy füzet 10 GBP, de megéri. Elő is lehet fizetni rá.
« Utoljára szerkesztve: Dátum: 2012. Október 09. Idő: 13:53:24 írta fokker »

fokker

• Newbie
  • *
    • Profil megtekintése
Re:Külföldi könyvesboltok
« Válasz #1 Dátum: Dátum: 2013. Január 09. Idő: 09:00:33 »
Böngészés közben akadtam rá erre a könyvesboltra. Repülés kategóriában (is) szép választékkal rendelkezik.