Szerző Téma: Új felhasználó regisztrációja / New registration  (Megtekintve 1309 alkalommal)

forum_administrator

• Administrator
  • Newbie
    • Profil megtekintése
Új felhasználó regisztrációja / New registration
« Dátum: Dátum: 2012. Január 28. Idő: 11:57:05 »
Kedves Fórumozók!

Sajnos egy nem túl kedves illető a fórumra ráállított egy BOT-ot, ami naponta több felhasználót regisztrál, azaz próbál beregisztrálni (majd reklámanyagokkal elárasztja a fórumot). Emiatt kénytelen voltam a regisztrációt leállítani. Elsőre ez tűnt a leggyorsabb megoldásnak.

Tehát amennyiben szeretnél a közösségünkhöz tartozni úgy kérlek írj egy levelet a forum kukac scalemodels pont hu-ra. Kénytelen vagyok itt is így írni mert erre is rá tud ülni egy BOT és eláraszt kéretlen levelekkel...

Üdv,
Admin
« Utoljára szerkesztve: Dátum: 2012. Szeptember 17. Idő: 13:49:04 írta admin »

forum_administrator

• Administrator
  • Newbie
    • Profil megtekintése
Re:Új felhasználó regisztrációja
« Válasz #1 Dátum: Dátum: 2012. Szeptember 11. Idő: 14:36:33 »
Kedves fórumozók!

A regisztráció ismért működik.

Admin

forum_administrator

• Administrator
  • Newbie
    • Profil megtekintése
Re:Új felhasználó regisztrációja / New registration
« Válasz #2 Dátum: Dátum: 2012. Szeptember 17. Idő: 13:55:41 »
Üdv mindenkinek!

Hiába új motor hiába új felület a regisztrálás menete maradt a régi kinlódás... Ezért ismét csak megismétlem magam.

Mivel folyamatosan bot-ok próbálnak regisztrálni, ezért nekem kell engedélyezni az új tagokat... A gyorsabb ügymenet miatt kérlek írj egy mailt az infokukacscalemodelsponthu-ra.

--------------------------

Dear new Member,

If you would like to join us pls register on the forum. I'll accept your registration but pls send me a mail to this address too: info-at-scalemodels-dot-hu.

I receive too much bot registration and I unable to choose the real ones.

Thanks!

Balazs